w

16.LETNI CHŁOPAK UMIERAJĄC ZADZWONIŁ DO GUBERNATORA, ABY ZATRZYMAĆ ABORCJĘ

Jeremiasz Thomas, 16.letni chłopak chory na raka, z pomocą fundacji „Pomyśl życzenie” mógł prosić o spełnienie jednego życzenia tuż przed śmiercią. Gdy zazwyczaj umierający proszą o spotkania ze znanymi celebrytami lub sportowcami (co w żaden sposób nie zasługuje na naganę), Jeremiasz poprosił o spotkanie z gubernatorem Teksasu, Gregiem Abbottem, podczas którego zwróciłby się do gubernatora w sprawie zakończenia aborcji w Teksasie. Doszło do rozmowy telefonicznej. Gubernator obiecał, że zajmie się tą sprawą.

Stwierdził:

Twoje życzenie zostało spełnione.

Jeremiasz nie zakończył swojej walki o życie nienarodzonych wyłącznie na rozmowie z gubernatorem. Dawał świadectwo rozmawiając z innymi, a także nagrywając filmy skierowane do rówieśników.

Jeremiaszu, nie tylko dobrze żyłeś, ale umarłeś jeszcze lepiej. Walczyłeś do samego końca i naprawdę nie znajduję żadnych odpowiednich słów, by wyrazić głęboki podziw jaki mam dla Ciebie. Jestem wdzięczna, że mogę świadczyć, jaki bohater i czempion przechodzi w ramiona Jezusa. O takich osobach jak Ty są robione filmy! Cóż to za zaszczyt być Twoją siostrą.

– siostra Jeremiasza Thomasa

Jeremiasz Thomas zmarł 26 sierpnia 2018 roku. Kilka miesięcy po tym jak złamał żebro podczas uprawiania sportu.

Gubernatorem stanu Teksas jest nadal Greg Abbott. Urzędnicy stanu Teksas chcą ograniczyć morderstwa nienarodzonych dzieci i cały czas walczą w ramach swoich możliwości wykorzystując każdą szansę.

Więcej informacji o Jeremiaszu: www.jeremiahstrong.com/

[WIDEO] CZY CEL UŚWIĘCA ŚRODKI?

NIEOMYLNOŚĆ PAPIESKA