w

[POLSKA] ANDRZEJ DUDA AKCEPTUJE IN VITRO – „Jestem pewien, że Episkopat poparłby rozwiązanie, o którym mówię”

Lukas Plewnia/www.polen-heute.de
Lukas Plewnia/www.polen-heute.de / Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0 / wikipedia.org

Pan Andrzej Duda, kandydat na prezydenta z ramienia socjalistycznej partii Prawo i Sprawiedliwość podającej się dla zmylenia przeciwnika za prawicową oznajmił w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że zaakceptuje in vitro, czyli produkcję człowieka na szkle, gdy będzie prezydentem.

Pragniemy zwrócić uwagę na słowo klucz, którego użył kandydat na prezydenta z podwójną moralnością: „tworzy się tyle zarodków ile jest potrzebnych…”. Teraz nie ulega wątpliwościom, iż Pan Duda jest za sztucznym tworzeniem ludzi na szkle. Jest za selekcją życia ludzkiego. Jego warunki, które mają temu tworzeniu ludzi towarzyszyć są nieistotne. Selekcja jest selekcją. Wiemy, kto tak robił, kto selekcjonował ludzi i dzielił ich na godnych życia i niegodnych (dla nie wtajemniczonych: historia XX wieku).

Człowiek sprowadzony do produktu biologicznego otrzymanego w wyniku segregacji.

Pan Andrzej Duda dopuszcza TWORZENIE tylu zarodków ile jest potrzebnych do zajścia w ciążę.  To znaczy ilu?! Na przykład będzie potrzebnych 10 ludzkich żyć, a kobieta zajdzie w ciążę  mnogą to resztę czeka aborcja albo od razu zlew. A co gdy słabsze stworzone na szkle ludzkie życia okażą się słabsze i zginą w zootechnicznej procedurze? Unikatowe „katolickie” podejście do ochrony życia ludzkiego reprezentuje poparty przez o. Rydzyka kandydat na prezydenta p. Andrzej Duda.

Bezczelnie twierdzi jeszcze, że Konferencja Episkopatu Polski poparłaby go w tej kwestii. Jest to dowód świadczący o jego pogardliwym postępowaniu względem Kościoła Katolickiego oraz nie szanowaniu ludzkiego życia, KEP bowiem w apelu z 31 marca 2015 roku oznajmia:

Z moralnego punktu widzenia dopuszczenie sztucznego zapłodnienia nie może być zaakceptowane, czyni bowiem człowieka produktem działania ludzkiego, poddanego racjonalności technicznej, a nie etycznej.

Konferencja Episkopatu Polski

Profesor Jacek Bartyzel natomiast pisze o deklaracji p. Andrzeja Dudy:

Odpowiedzi Andrzeja Dudy na pytania zwłaszcza o in vitro i „związki partnerskie” czynią z niego wzorcowe wprost exemplum liberała w opisie Donoso Cortesa. Dla przypomnienia: Donoso pisze, że tam, gdzie katolik mówi TAK, a socjalista mówi NIE, liberał uchyla się od odpowiedzi i mówi JA ROZWAŻAM. W konsekwencji liberał nie mógłby się więc zdecydować czy uwolnić Jezusa, czy Barabasza, toteż postawiony przed koniecznością dokonania jednakowoż wyboru powiedziałby zapewne: ja, Andrzej Duda, uwolniłbym Jezusa, ale ja, prezydent Duda, musiałbym pójść za głosem ludu.

/-/ prof. Jacek Bartyzel

Pan Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Polski, reprezentuje podejście czysto katolickie. Jest on jednak ignorowany przez katolickie media, za to pan Andrzej Duda, propagator liberalnego, protestanckiego podejścia o dwóch moralnościach – prywatnej i publicznej – jest promowany przez media ponoć katolickie, na przykład: Radio Maryja, Gość Niedzielny.

Pan Braun podczas jednego ze swoich licznych wykładów oznajmia:

Wiem, że częściej niż się to państwu zdaje, ten człowiek w białym kitlu, który się pochyla nad szkiełkiem laboratoryjnym i decyduje: „tych państwa zapraszamy do następnego etapu tańca z gwiazdami, a tym państwu dziękujemy, ci państwo do zlewu, może nie od razu, może najpierw do lodówki”. Otóż ten człowiek w białym kitlu miły częściej niż państwo sądzicie jest zootechnikiem, nie ma kwalifikacji medyka od ludzi. Ma kwalifikacje medyka od istot żywych. Państwu tego nie mówią. To nie jest napisane na tabliczce, bo to byłaby słaba reklama, a reklama jak wiadomo jest dźwignią handlu, a to jest handel. To jest duży biznes.

/-/ Grzegorz Braun

Przeczytaj/obejrzyj całość ⇒

Poniżej fragment wypowiedzi udzielonych przez p. Andrzeja Dudę na łamach Wirtualnej Polski:

27-04-2015_Andrzej_Duda_in-vitro_screen

Przedstawiamy Państwu jeszcze wyimek z rozmowy toczonej w komentarzach na naszym fanpejdżu, w której ostrzegamy przed oportunistyczną i z nazwy wyłącznie prawicową partią oraz jej kandydatem, który interesy tej partii reprezentuje zwracając uwagę jednocześnie, że skoro p. Andrzej Duda przedkłada rację stanu państwa żydowskiego położonego obecnie w Palestynie ponad rację stanu Rzeczpospolitej, to czy przyjdzie czas, iż będzie działał przeciw katolickim wartościom? Czy przedłoży swoje polityczne dążenia ponad nauczaniem Kościoła? Jak Państwo widzą, nie musieliśmy długo czekać, ponieważ następnego dnia po udzielonej przez naszą Redakcję odpowiedzi, p. Andrzej Duda przeciw tym katolickim wartościom wystąpił.

27-04-2015_Jestemkatolem-Dlaczego-Radio-Maryja przemilcza__www_facebook_com_KatolemJestem_posts_1633937073486959_-171828_0598

Pan Andrzej Duda potwierdza nasze wcześniejsze przypuszczenia, że tak samo jak partia którą reprezentuje, jest równie oportunistyczny. Nie mamy teraz żadnych złudzeń, iż gdyby doszło do sytuacji z 2007 roku, tylko tym razem tematem byłoby in vitro, pan Andrzej Duda wybrałby interes partyjny, tym samym sprzeciwiłby się z całą pewnością przeciw wartościom katolickim. Przeciw Kościołowi Katolickiemu. Historia zna przypadki ludzi u szczytu, którzy tymże wartościom się sprzeciwiali. Nie ma się co dziwić. To właśnie jest „prawo” i „sprawiedliwość” i to pozorne prawo i tę pozorną sprawiedliwość reprezentuje kandydat na prezydenta popierany przez ponoć katolickie media.

ŻYCIE NIEWARTE ŻYCIA – IN VITRO – GRZEGORZ BRAUN

[POLSKA] KOLEJNA PROFANACJA W KOŚCIELE JEZUITÓW W ŁODZI (28-04-2015) [relacja świadka/film]