w

Co św. Maksymilian Kolbe mówił o aborcji? – Audioteka Jestem Katolem

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE

Nie było tego w Polsce nigdy. Czego? – Nie było „mody” na to, by rodzice… zabijali swoje dzieci, i żeby dlatego nazywano ich „postępowymi” rodzicami…
Czy „postępowi” rodzice zabijają swe dorosłe dzieci'? – Nie, dorosłe nie dałyby się przecież zabić. No i za to grozi kara, więzienie. Jeszcze „nie jest przyjęte” – zabić dorosłe dziecko.

Tak samo nie jest jeszcze „w modzie” zabić dziecko, które się już urodziło. Owszem, każ­da matka stara się dla tego dziecka o najpiękniejszy wózek, choćby za ostatni grosz, choć za pożyczane pieniądze, na raty, „żeby nie być gorszą od innych”, żeby dziecko wozić z pompą, stara się o specjalne kołderki, futerka, płaszczyki, palta, buciki, śniegowce, deszczowce, o piłki, lalki, koniki, zabawki nakręcane i nienakręcane itd., itd.

Często sami rodzice nie mają tego, co posiada ich kilkunastomiesięczna pociecha. A później, gdy dorasta, jakże się dba o takie dziecko: szkoła za szkołą, ubiory, stroje. sporty, zabawy, a – żeby miało pracę, posadę, a – żeby wyszło za mąż, bogato się ożeniło.

(…)

Jedno, dwoje – pieszczą, bawią, stroją, kształcą, pasą. tuczą, majątki im szykują a pozostałe – pięcioro, dziesięcioro, piętnaścioro – skazują na straszną śmierć bez chrztu, bez krzyża, bez pogrzebu, bez trumny, bez najmniejszej odrobiny serca.

(…)

Kanadyjski arcybiskup walczy o Mszę św.

Lekarz z Wlk. Brytanii szczerze o aborcji w Polsce w TV na żywo