w

NAWRACAĆ? NIE! LEPIEJ BYĆ MIŁYM I SIĘ WZAJEMNIE „UBOGACAĆ”

DO POCZYTANIA:
NIE NAZYWAJCIE PROTESTANTÓW CHRZEŚCIJANAMI!

Według Autora fanpejdża DobraNowina.net nie należy używać określenia „heretyk”, ponieważ według niego jest to określenie obraźliwe. Nazywanie kogoś heretykiem może skutkować u niego blokadą. Twierdzi także, że odmawianie Różańca nie jest konieczne. W imię fałszywej braterskości z heretykami woli zapomnieć o Różańcu, bo podstawą jest dobre samopoczucie i taki sam nastrój.

Wybrać przemilczenie czy prawdę? Wybór drugiego często pokazuje, że inni pod wpływem prawdy decydują się na nawrócenie. Okazuje się również, iż Pan G. K. Chesterton, konwertyta i niezrównany apologeta, był bardzo nieuprzejmym i niemiłym człowiekiem. Nawet jedna z jego książek nosi tytuł „Heretycy”. Tak samo niemiłym człowiekiem był na przykład św. Franciszek Salezy, doktor Kościoła.

(aby zobaczyć, kliknij w miniaturę)

Zaznaczyliśmy kilka komentarzy, które są warte uwagi. polecamy zapoznać się z treścią wszystkich wypowiedzi, ażeby poznać stan wiary, wiedzy i zdrowego rozsądku wśród katolików.

Co niektórzy uważają, że nazywanie rzeczy po imieniu wynika z pychy. Niebywale mocny argument zwolenników przemilczania Prawdy w imię świętego spokoju i bratania się z heretykami. Dzisiejszy ekumenizm to „bycie miłym”. A powiedz w myśl prawdziwego ekumenizmu, że ktoś jest heretykiem, to licz się z próbą zamknięcia ust.

PYTANIE: JAK MOŻNA GŁOSIĆ PRAWDĘ NIE GŁOSZĄC JEJ? JAK MOŻNA NAWRACAĆ ZATAJAJĄC PRAWDĘ?

CZY APOSTOŁOWIE I ŚWIĘCI KOŚCIOŁA, WYBIERALI MILCZENIE, ABY ŻYĆ W SPOKOJU CZY GŁOSILI PRAWDĘ? ŚW. FRANCISZEK SALEZY NAWRACANIA PROTESTANTÓW WIELE RAZY NIE PRZYPŁACIŁ NIEMAL ŻYCIEM. ON I INNI ŚWIĘCI WYBIERALI PRAWDĘ, A NIE SPOKÓJ. NIE PROTESTANTYZUJMY SIĘ. BO Z KIM PRZYSTAJESZ TAKIM SIĘ STAJESZ.

MINUS BRATANIA SIĘ Z PROTESTANTAMI? ZAPOMNISZ O RÓŻAŃCU, ŻEBY NIE URAZIĆ I BYĆ MIŁYM.

[WIDEO] PIELGRZYMI Z FRANCJI ŚPIEWAJĄ! MUZYKA, KTÓRA ZBLIŻA DO BOGA!

[WIDEO] GDY MATKA BOŻA PATRZYŁA NA ŚMIERĆ JEZUSA TO W CISZY ADOROWAŁA , A NIE TAŃCZYŁA – Ludwik Wit