w

[POLSKA] GOŚĆ NIEDZIELNY PRZEMILCZA KATOLICKICH KANDYDATÓW + REAKCJA CZYTELNIKÓW

[button width=”full” color=”red” link=”http://jestem-katolem.pl/jk2017792/gosc-niedzielny-pod-naciskiem-czytelnikow-dodaje-informacje-o-grzegorzu-braunie/” align=”right”]GOŚĆ WYBIÓRCZY DODAJE INFORMACJĘ O GRZEGORZU BRAUNIE.[/button]

gosc-wybiorczyGość Niedzielny, który winien być zwany Gościem Wybiórczym, postanowił zaprezentować poglądy „poszczególnych” (czyt. wyselekcjonowanych przez redakcję GN) kandydatów na urząd prezydenta Polski w kwestiach jak: in vitro, aborcja, kara śmierci, tak zwane jednopłciowe związki partnerskie.

Gość Wybiórczy pomija dwóch kandydatów, którzy wyrażają jasno swoje poglądy oparte o katolickie nauczanie, to jest p. Grzegorza Brauna oraz p. Mariana Kowalskiego.

Bez tych dwóch kandydatów na najbardziej „katolickiego” wychodzi zmieniający zdanie niczym chorągiewka na wietrze p. Andrzej Duda, człowiek bez poglądów.

Zagrywka Gościa Wybiórczego nie dziwi, ponieważ kilka dni temu p. Duda po raz kolejny zmienił zdanie w kwestii in vitro i tak jak w lutym twierdził, że jako katolik sprzeciwia się in vitro tak samo jak Kościół Katolicki, dzisiaj już twierdzi, że to in vitro akceptuje (stosuje on pojęcie podwójnej moralności, Gość Wybiórczy do tego dodaje jeszcze mętniejszą argumentację).

DLACZEGO?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Pan Andrzej Duda w towarzystwie pana Grzegorza Brauna wypada mizernie. Od razu byłoby widać wtenczas, iż kandydat socjalistycznej partii Prawo i Sprawiedliwość nie jest kandydatem, na którego katolik powinien głosować. Równie zdecydowana postawą przeciw in vitro odznacza się pan Marian Kowalski, którego media podobnie jak p. Brauna przemilczają.

ODPOWIEDZI CZYTELNIKÓW

komentarze-gosc-wybiorczy-poglady-kandydatow-na-prezydenta-Polski-2015

ZACHĘCAMY DO KOMENTOWANIA – LINK

[POLSKA] STOP PROFANACJOM U JEZUITÓW W ŁODZI!

[POLSKA] GRZEGORZ BRAUN KOMENTUJE STANOWISKO ANDRZEJA DUDY W SPRAWIE IN VITRO