w

Kanye West: Aborcja to zabójca numer jeden wśród Czarnych w Stanach Zjednoczonych

Gwiazda rapu Kanye West kontynuuje otwartą walkę z aborcją . Na początku lipca West określił Planned Parenthood jako organizację „białej supremacji ” i powtarza te słowa w innym oświadczeniu przeciwko celowemu zabijaniu nienarodzonych czarnych dzieci przez korporację aborcyjną .

Będąc gościem podcastu Nicka Cannona „Cannon’s Class”, West wyjaśnił, że założył własną partię polityczną, Birthday Party, by kandydować na prezydenta. Powiedział, że to z powodu jego przekonań w obronie życia. Oznajmił:

West odniósł się również do Planned Parenthood. Stwierdził, że jest to największy w kraju biznes aborcyjny i przejaw rasizmu. 

Jest kilka twardych faktów dotyczących ludobójstwa Czarnych. Jest to aborcja.

W ciągu 50 lat od 22 milionów do ponad 22 500 000 Czarnych ludzi dokonało aborcji przemyślanej i celowej. Planned Parenthood zostało założone i ulokowane w społecznościach mniejszościowych, aby zabijać Czarnych.

Aborcja to zabójca numer jeden wśród Czarnych w Stanach Zjednoczonych

– podsumował.

Założycielka Planned Parenthood, Margaret Sanger, opowiadała się za przymusową sterylizacją każdego, kogo ona i jej koledzy eugenicy uznali za „nieodpowiednich”. Byli to głównie biedni, mniejszości etniczne i niepełnosprawni. Przyjęła również zaproszenie do rozmowy z Ku Klux Klanem i związała się z Lothropem Stoddardem, wysokim rangą członkiem Klanu, który powiedział, że „rasy inne niż białe muszą zostać wykluczone z Ameryki… Rasy czerwone i czarne, jeśli zostaną pozostawione samym sobie, powrócą do dzikiego lub półdzikiego stadium w krótkim czasie”. Zasiadała także w zarządzie swojej Amerykańskiej Ligi Kontroli Urodzin – później Planned Parenthood.

Dziś te eugeniczne cele wydają się nadal aktualne, a w ostatnich miesiącach pojawiają się regularnie oskarżenia o rasizm. I jak wskazał West, czarne kobiety dokonują nieproporcjonalnej liczby aborcji; według CDC, czarne kobiety stanowią 38% wśród kobiet dokonujących aborcji w USA, podczas gdy czarnoskórzy stanowią zaledwie 12% populacji.

Wcześniej West powiedział, że jego matka prawie dokonała aborcji , a on również rozważał aborcję swojej córki North. 

Nick Cannon wywołał ostatnio duże kontrowersje dotyczące antysemickich uwag, co skutkowało tym, że został zwolniony jako z programu telewizyjnego „America’s Got Talent”. Cannon również wypowiadał się wcześniej przeciwko Planned Parenthood za „systemowy rasizm ”, nazywając aborcję ludobójstwem czarnej społeczności.

/liveaction.org

[USA] FEMINISTKA: WIDZIAŁAM 20 ABORCJI, TO NIC TAKIEGO

Amerykański ksiądz: Biskup nie może wam kazać nosić maski