w

[POLSKA] TRZY LIBERALNE „KATOLICZKI” Z ALETEIA / DEON DEPRAWUJĄ MŁODZIEŻ – LIBERALNY KATOLICYZM!

LIBERALNE KATOLICZKI ZWODZĄ I GORSZĄ KATOLICKĄ MŁODZIEŻ! NACZELNY TEMAT: SEKS!

Szanowni Państwo,

od niedawna możemy zauważyć, że w Internecie funkcjonuje polska wersja serwisu Aleteia. Na początku publikowali ciekawe godne uwagi treści jednak nie minęło dużo czasu, a zaczęli włodarze tego serwisu ukazywać swoją prawdziwą twarz. Twarz liberalnego katolicyzmu!

Zatrudnili m.in. redaktorów powiązanych mniej lub bardziej z deon.pl (zazwyczaj byli lub obecni pracownicy tego pseudokatolickiego portalu). Dzięki temu w szeregach Aleteia pojawiła się:

  • Hipster „Katoliczka” – oficjalnie poparła czarny protest; udostępniła tekst zwolenniczki aborcji; spytała wreszcie, co jest ważniejsze, zbawienie czy ratowanie życia (to jej argument za czarnym protestem, USTAWA MIAŁA GWARANTOWAĆ OCHRONĘ ŻYCIA, A ONA PYTA: CO JEST WAŻNIEJSZE W PRZYPADKU TYCH DZIECI, RATOWANIE ŻYCIA CZY ZBAWIENIE),
  • p. Marta Brzezińska-Waleszczyk – dawniej Fronda, w której propagowała protestantyzację Kościoła, a po około 5 latach przeszła do naTemat.pl, portalu Tomasza Lisa, zwalczającego Kościół Katolicki i działającego na szkodę naszego narodu i Ojczyzny. W międzyczasie zaliczyła jeszcze deon.pl (pseudokatolicki, kłamliwy, manipulujący często portal).
  • p. Natalia Białobrzeska – (również deon.pl) wypowiadała się wręcz w superlatywach o filmie „Sztuka kochania”, który promuje wyłącznie zezwierzęcenie. Powołuje się na jakiegoś filmowego biskupa, którego autentyczność wypowiedzi trudno zweryfikować, lecz mimo to próbuje sobie tworzyć na podstawie tego teologię. Biskup ten rzekomo miał zachęcać Wisłocką do wydania książki, mimo że ta jest jawnie antykatolicka. Podkreśla to wielu katolickich publicystów. Za to pani redaktor z deon.pl i Aleteia film hołdujący cielesności chwali. Mówi jeszcze na przykład o „poznawaniu swego ciała, swych reakcji cielesnych”. Jak można to interpretować? Takiej retoryki używają tak zwani edukatorzy seksualni zachęcający młodzież do masturbacji i innych praktyk przeciwnych szóstemu przykazaniu. Pani Białobrzeska oznajmia także, że po filmie „Sztuka kochania” była bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. Liberalna katoliczka gorsząca i zwodząca młodzież katolicką.

Autorka opisuje w niej metody antykoncepcji, listę pozycji oraz zabaw seksualnych, (…) oraz metody zaspokajania potrzeby seksualnej u ludzi samotnych.

/-/ wikipedia.org / „Sztuka kochania (poradnik)”

Czy wiarygodnym dla katolika może być ktoś, kto pracował dla antykatolickiego, kłamliwego naTemat.pl lub dla pseudokatolickiego deon.pl i nie wyparł się tego, nie przeprosił? Państwo sami sobie potrafią odpowiedzieć na to pytanie.

TEMAT NR 1: SEKS, SEKS, SEKS

Te trzy panie dzisiaj nagrywają filmy dla Aleteia For Her. Czego chcą uczyć katolickich niewiast? Poszanowania zdania (tj. akceptacji) dla zwolenników aborcji? Pragną propagować nieczystość wśród młodych dziewcząt? W jaki sposób? Na przykład zachwalać edukację seksualną i namawiać do tego innych. Promują nieobyczajową literaturę i wszystko sprowadzają do cielesności. To wszystko pod szyldem Aleteia. Oprócz gorszenia i deprawowania młodych katolików, gorszą również polszczyzną oraz logiką.

W zanadrzu posiadamy więcej rewelacji. Od razu informujemy, że ewentualne zastraszanie ze strony  liberalnych katoliczek nie budzi w nas ani krzty strachu. Państwo nie wiedzą, ale te uśmiechnięte buzie są takowe przed kamerą. Prosimy nie dawać łatwo wiary w tę łagodność i pogodność. Przypomnijmy także: już próbowano wywierać na nas wpływy w sprawie jezuickich profanatorów w Łodzi itd. Każdą groźbę, szantaż, będziemy od razu publikować na naszym portalu.

Nieobyczajna córka zawstydza ojca i męża
i przez obydwóch będzie wzgardzona.
Jak muzyka w czas smutku, tak nauka w niewłaściwym czasie,
natomiast chłosta i upomnienie są zawsze mądre.

Syr 22, 5-6

KOMENTARZ: Zastanawia skąd u tych pań taka fascynacja seksualnością, nieczystością, że muszą o tym nieustannie publicznie mówić?


Foto / screen: youtube.com – Boskie Babki

[WIDEO] KONTROWERSYJNY RADYKAŁ – x. dr Roman A. Kneblewski

[ISLAM, ISIS] MUZUŁMANIE NISZCZĄ I PODPALAJĄ KOŚCIÓŁ KATOLICKI