w

[POLSKA] Efekt nacisków dla ochrony biznesu? – Zniknęła nieoficjalna dokumentacja profanacji kościoła w Łodzi

Przypuszczalne naciski na autora nieoficjalnych filmów i relacji dokumentujących profanację w kościele u oo. jezuitów. Agresywne traktowanie ludzi konstruktywnie krytykujących profanacyjne ekscesy urządzane w kościele oo. jezuitów przez zespół „Mocni w Duchu”. Usuwanie niepochlebnych komentarzy. Ogólna cenzura. Czy to wszystko to tylko obrona rzekomej tzw. „nowej ewangelizacji”, a może obrona doskonale kwitnącego biznesu? Na te i inne pytania staramy się odpowiedzieć.

Uwielbieniowa-Lodz-Ratunkowa-2015-kwiecien-YouTube_www_youtube_com_watch_v=wOM7jKw3CrQ_-172846_0643
Osoby powiązane z profanacją jak możemy zauważyć zamykają usta oponentom już na starcie likwidując opcję komentowania. Podobna rzecz miała miejsce na FB po poważnym naruszeniu przepisów liturgicznych podczas Wigilii Paschalnej w tym samym kościele. Wtedy konstruktywne komentarze były notorycznie usuwane.

Po profanacji w jezuickim kościele w Łodzi opublikowaliśmy relację świadka, który na własne oczy widział profanację w kościele oo. jezuitów. Nie dość, że świadek wszystko dokładnie opisał, to na potwierdzenie swoich słów utrwalił wydarzenie na filmie i razem z tekstem podał do informacji publicznej w myśl słów papieża Piusa VI:

Przez sam fakt niesprzeciwiania się żadnemu błędowi człowiek staje się winien popierania błędów wszystkich.

Wczoraj spostrzegliśmy, że filmy opublikowane przez autora, który zdemaskował profanację w jezuickim kościele pokazując ją w rzeczywistym świetle, zniknęły.

Zastanawiamy się dlaczego? Czy ktoś ma jakiś pomysł? Kolejne pytanie, czy ktoś w ogóle te filmy zapisał u siebie na dysku twardym? Przypominamy, iż rozpowszechnianie tych nagrań nie wiąże się z łamaniem praw autorskich twórcy.

Z nieoficjalnych informacyj jakich zasięgnęła Redakcja wynika, że osoby powiązane z ludźmi odpowiedzialnymi jakkolwiek za profanacje zachodzące w Łodzi u oo. jezuitów, usiłowały naciskać na autora świadectwa oraz filmów. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, elementem wywierania nacisków były: proces sądowy oraz wielotysięczna kara.  

To jest właśnie ta miłość o której ci profanatorzy wciąż pieją.

Jedyne, co udało nam się odzyskać to zrobienie zrzutu ekranu już po usunięciu filmów, który zawiera w sobie wybrane kadry z usuniętych nagrań. Jeżeli Państwo zarchiwizowali nagrania umieszczone przez nas w artykule dotyczącym profanacji, prosimy uprzejmie o kontakt. Te nagrania pokazują jak w rzeczywistości zamieniono kościół katolicki w salę imprezową.

PROFANACJA, CZYLI BIZNES

Jak przypuszczamy, osoby odpowiedzialne w jakikolwiek sposób za profanację – sądzić można, iż są to osoby związane z zespołem Mocni w Duchu, tym samym z łódzkimi jezuitami – usiłują naciskać i domagają się milczenia katolików przejawiających wierność wobec Magisterium, ponieważ wszelka konstruktywna krytyka realizowanych przez nich profanacyjnych ekscesów jak mniemać można znając prawidła rynku niesie za sobą skutki biznesowe. Dla nich bowiem – jak można zakładać na podstawie dotychczasowych faktów oraz treści zawartych na ich stronie – profanacja kościoła katolickiego poprzez czynienie z miejsca świętego sali koncertowej to przedsięwzięcie biznesowe. Zaznaczamy, że to poglądy wysnute na podstawie dostępnych faktów.

I DLATEGO TAK BARDZO BOJĄ SIĘ PRAWDY. DLATEGO ZAKAZUJĄ KOMENTOWANIA, USUWAJĄ KOMENTARZE I NACISKAJĄ NA WIERNYCH KATOLIKÓW

Zadajmy więc pytanie: czy ich agresywna postawa wobec ludzi wyrażających konstruktywną krytykę popartą nauczaniem Kościoła Katolickiego jest obroną tzw. nowej ewangelizacji przejawiającej się w tym przypadku profanacją kościoła katolickiego czy może przede wszystkim obroną dobrze prosperującego biznesu?

Już teraz po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „profanacja łódź” naszym oczom ukazuje się taki obrazek:

profanacja-lodz-wyniki-google-2015

INFORMUJEMY, ŻE BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ PAŃSTWA O TEJ SPRAWIE. PRZYPOMINAMY: JEŚLI KTOŚ POSIADA ZARCHIWIZOWANE USUNIĘTE OBECNIE NAGRANIA, PROSIMY UPRZEJMIE O PODZIELENIE SIĘ NIMI ZE ŚWIATEM. W PRZYPADKU KONTAKTU Z NAMI, W MYŚL PRZYZWOITOŚCI ORAZ PRAWA PRASOWEGO ZAPEWNIAMY CAŁKOWITĄ ANONIMOWOŚĆ.

Pius-VI -Przyjmowanie-obojetne-wszelakiego-rodzaju-błedow-1000

[POLSKA]_KOLEJNA_PROFANACJA_W_KOSCIELE JEZUITOW_W_LODZI-28-04-2015-relacja_film]-1


Zrzuty ekranu dokumentujące biznesowy charakter przedsięwzięcia z oficjalnej strony Mocni w Duchu (mocni.jezuici.pl).

[POLSKA] PROTESTANTKA KONCERTUJE W KATOLICKIM KOŚCIELE Z OKAZJI KANONIZACJI ŚW. JANA PAWŁA II (27-04-2015)

[POLSKA] SŁUCHACZE PYTAJĄ RADIO MARYJA O GRZEGORZA BRAUNA