w

[NIEMCY] IM WIĘCEJ MUZUŁMANÓW, TYM WIĘCEJ GWAŁTÓW

islam-1000px

[quote font_size=”16″]

Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

Kobiety i dziewczęta w niektórych ośrodkach żyją w tak niebezpiecznych warunkach, że opisuje się je jako „zwierzynę łowną”, która musi ustawicznie bronić się przed muzułmańskimi drapieżnikami. Pracownicy społeczni mówią jednak, że wiele ofiar, obawiając się odwetu, zachowuje milczenie.

W ośrodku dla uchodźców/imigrantów w Monachium mężczyźni stanowią około 80% według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk) … cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro.

Więcej na: http://pl.gatestoneinstitute.org/

[/quote]

[MUZYKA] ŚREDNIOWIECZE JEST NA TOPIE [video]

[WIDEO] DOKĄD ZAPROWADZI NAS SYNOD?