w

Od Redakcji, czyli słów kilka na początek

Na początku należy podziękować fundatorce tego portalu, pani Agnieszce, dzięki której mogliśmy rozpocząć prace nad serwisem.

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy wyciągnęli do nas pomocną dłoń na początku sami zaproponowawszy pomoc, tym co pomogli gdy zostaliśmy zablokowani

Podziękowania należą się również wszystkim osobom, które wyraziły chęć współpracy. Części z nich Państwo nie poznają, zażyczyły sobie bowiem działać w ciszy i w spokoju, bez promocji swoich sylwetek. To trzeba docenić. Dziękujemy oczywiście również tym, co zdecydowali się publikować na naszych łamach swoje artykuły. I one wkrótce będą się sukcesywnie pojawiać.

Wreszcie podziękowania dla wszystkich fanpejdży, które podały nam pomocną dłoń w różnych okolicznościach. Szczególnie dziękujemy dla Redakcji TegoJezusNigdyNiePowiedzial.

1683

W lipcu zostaliśmy zablokowani mając na koncie 1683 polubienia. Od razu tego nie dostrzegliśmy, dopiero po zwycięstwie, czyli po tym jak Facebook odblokował nasze strony. Dlatego do tej daty mamy podwójny sentyment. To jeszcze bardziej zachęciło nas, aby walczyć. I walczyć będziemy. To możemy Państwu zapewnić!

[POLSKA] O. Grzegorz Kramer promuje groźne treści – Stolica Apostolska potwierdza ich niebezpieczeństwo

Maria Kominek OPs: „Uzdrowienie czy…” – o grzechu międzypokoleniowym