w

[POLSKA] Ordo Iuris wygrywa w sądzie z aktywistami LGBT

Szanowni Państwo,

Z satysfakcją chcę Państwa poinformować o kolejnym sukcesie prawników Ordo Iuris.

Sąd w Toruniu nakazał aktywistom LGBT przeproszenie amerykańskiego psychologa dr Paula Camerona za naruszenie jego dobrego imienia i renomy naukowej.

Zrzeszające aktywistów LGBT Stowarzyszenie „Pracownia Różnorodności” zobowiązane zostało do opatrzenia oszczerczych artykułów odpowiednim komentarzem, opublikowania przeprosin na stronie stowarzyszenia oraz wysłania do rektorów wyższych uczelni oświadczenia, w którym przeproszą za naruszenie dobrego imienia i renomy naukowej dr Paula Camerona.

Dr Paul Cameron jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychologii i nauk społecznych, byłym doradcą do spraw rodziny rządów USA i Kanady. Publikuje w najbardziej renomowanych czasopismach naukowych o najwyższych wskaźnikach impact factor. Prowadził badania nad stylem życia osób praktykujących zachowania homoseksualne oraz jego konsekwencjami medycznymi i społecznymi. Dowodził tam m.in. wysokich wskaźników przemocy w związkach homoseksualnych oraz trudności rozwojowych dzieci, które w takich związkach się wychowują.

dr-Paul-CameronCameron kilkukrotnie gościł w Polsce. Przez szereg lat był celem bezprecedensowego ataku ze strony aktywistów LGBT ze stowarzyszenia „Pracownia Różnorodności”, którzy publicznie oczerniali go, nazywając m.in. „naukowym hochsztaplerem”, odmawiając naukowego charakteru jego działalności oraz oskarżając o fałszowanie badań. Zarzuty te zawarli w publikacjach internetowych oraz w listach otwartych do rektorów wyższych uczelni tudzież do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kampania oszczerstw prowadzona była w celu uniemożliwienia dr Cameronowi udziału w działalności akademickiej w Polsce. Pomówienia te powtarzane były m.in. przez Gazetę Wyborczą. W ostatnich latach niektóre uczelnie odmawiały zgody na wykład dr Camerona w ich murach.

Obrony poszkodowanego przez lobby LGBT naukowca podjął się adw. Jerzy Kwaśniewski wraz z zespołem prawników programu interwencji procesowej Instytutu Ordo Iuris.

Słuszne orzeczenie toruńskiego sądu z pewnością zostanie zaskarżone przez homoseksualnych aktywistów. Prawnicy programu interwencji procesowej Ordo Iuris z pełną determinacją będą bronić odważnego wyroku dochodząc jednocześnie zadośćuczynienia dla dra Camerona.

Wygraliśmy tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców, których zaangażowanie pozwoliło nam na przeprowadzenie tego trudnego procesu.

Z wyrazami szacunku,

dr-Joanna-Banasiuk-Ordo-Iuris

/ordoiuris

DOWODY NA DEMONICZNOŚĆ ZJAWY Z MEDJUGORIE

CAŁA PRAWDA O IN VITRO – ORDO IURIS DEMASKUJE