w

[POLSKA] KOLEJNA PROFANACJA W KOŚCIELE JEZUITÓW W ŁODZI (28-04-2015) [relacja świadka/film]

Miejsce: Parafia Najświętszego Imienia Jezus, Łódź – parafia należy do jezuitów.

Laudetur Iesus Christus !

Wybrałem się dzisiaj do Kościoła o. Jezuitów w Łodzi na tak zwaną Uwielbieniową Łódź Ratunkową. Oczywiście nie w celu tańczenia lecz uwiecznienia profanacji, które tam miały miejsce oraz modlitwy przebłagalnej. Z czystym sumieniem muszę powiedzieć że to co oni transmitowali na żywo na Youtubie (https://www.youtube.com/watch?v=wOM7jKw3CrQ) nie oddaje w żadnym razie rzeczywistych obrazów, hałasów oraz atmosfery tam panującej.

Stojąc prawie przy samym prezbiterium (prawa nawa) basy odczuwałem w swoim ciele. Około 300-400 młodych. Warto wspomnieć że przy wejściu stało dwóch ochroniarzy i wpuszczali tylko ludzi w młodym przedziale wiekowym. Atmosfera jak w pubie, śmiechy, tańce, śpiewy, w tym rapowanie.

Postanowiłem nagrać te najmocniejsze momenty i je tu opublikować. Moja postawa w 90 % to było klęczenie i odmawianie koronki do Miłosierdzia Bożego lecz mimo mówienia jej na głos nie słyszałem sam siebie. Na dodatek dymy estradowe nie dawały możliwości oddychania bez czucia tego smaku. Jednym z elementów tego „przedstawienia” była modlitwa z nakładaniem sobie nawzajem rąk. Od tych kobiet z zespołu nie można było się odczepić, bo co powiedziałem, żeby wzięła rękę to kolejna nakładała ją na mnie. Cały spektakl zakończył się wielkim poklaskiem i obrzydliwym skakaniem połączonym z dziwnymi wrzaskami.

Patrząc na innych to może 5% przyklękało przechodząc środkiem. Inni chodzili w każdą stronę nawet nie zwracając na tabernakulum uwagi – nawet KSIĘŻA!!!

Napisałem, co pamiętałem. Proszę, jeżeli znacie kogoś kto na to chodzi, to spróbujcie go od tego odwieść – dwie osoby zainteresowały się moją modlitwą i dały sobie wytłumaczyć w czym uczestniczą, po czym po wspólnej modlitwie wyszły z kościoła za co Bogu dziękuje.

Tekst ukazał się w grupie na facebook.com „Demaskujemy recławistów„,
autorem tekstu oraz nagrań jest pan Rafał Barański

Pani prowadząca te zajęcia taneczno-wokalne w kościele: „Robimy dwa kroki w prawo, dwa kroki w lewo, obrót, teraz dłonie wysoko… Klaszczemy. Prawa w górę, lewa…”

ZOBACZ PROFANACJĘ Z PERSPEKTYWY NAOCZNEGO ŚWIADKA

Jezuici w Łodzi wymogli usunięcie filmów z serwisu YouTube. Jednak jeden z Czytelników zapisał część filmów. Poniżej kompilacja wraz z opisem.

USUNIĘTE FILMY:

https://youtu.be/f6S9kf5PuTs

https://youtu.be/PXXC_mDzyZg

https://youtu.be/e-KZrSNG4Ko

https://youtu.be/hkV9MHml89g

https://www.youtube.com/watch?v=KylXF3xakL8

https://youtu.be/XekVz1Wp1vA[/accordion]

Nasza ocena:

  1. będą dopuszczać się takiego zachowania tak długo aż biskup ordynariusz nie ukróci tego procederu – ciekawe jak długo…
  2. będą publikować nagrania z takich i podobnych profanacyj, aby zalać Internet tego rodzaju treściami chcąc stworzyć zjawisko ogólnej powszechności,
  3. będą to robili do znudzenia, aż katolicy wierni przepisom liturgicznym odpuszczą, albo ich głosy będą nieliczne (oburzenie po prezentowanej tu profanacji jest mniejsze póki co niż wrzawa po ostatnie profanacji dokonanej tuż przed Wielkanocą.

benedykt-xvi-duch-liturgii

Screeny pochodzą z nagrania przedstawiającego profanację w kościele oo. jezuitów, którego link podany jest w treści artykułu.

[POLSKA] ANDRZEJ DUDA AKCEPTUJE IN VITRO – „Jestem pewien, że Episkopat poparłby rozwiązanie, o którym mówię”

[POLSKA] STOP PROFANACJOM U JEZUITÓW W ŁODZI!