w

[POLSKA] PROTESTANTKA KONCERTUJE W KATOLICKIM KOŚCIELE Z OKAZJI KANONIZACJI ŚW. JANA PAWŁA II (27-04-2015)

27 kwietnia 2015 roku z okazji rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Płońsku zorganizowano koncert przedstawicielki sekty protestanckiej, Natalii Niemen. Koncert poprzedziła Msza św. z udziałem orkiestry dętej, podczas której okolicznościowe kazanie wygłosił ksiądz proboszcz kanonik dr Marek Zawadzki.

Na fanpejdżu Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku możemy dodatkowo przeczytać:

W kameralnym koncercie Natalia Niemen wykonała m. in. kompozycje własne, wybrane utwory twórców bliskich jej sercu oraz improwizacje, które powstały specjalnie na koncert w Płońsku. W repertuarze nie zabrakło takich utworów jak: ,,Dzieci”, „Jestem mamą”, Zaplatana”, ,,Zakochałam się”, Począwszy od Kaina” , ,,Hej, Hej zapalmy światło”, ,,Niebo”.

Na uwagę zasługują również stroje kobiet, to znaczy skrajnie krótkie spódnice, a u jednej z dziewcząt na zdjęciu oprócz minispódniczki również koronkowe rajstopy. Czy należy się dziwić? Skądże! Przyszła przecież gawiedź na koncert, a że Msza św. przed koncertem to już nie wina skąpo ubranych uczestniczek widowni.

Jak na każdym koncercie i tu były brawa. Ze świątyni katolickiej, domu modlitwy, miejsca świętego, uczyniono znowu salę koncertową. Tak kościół katolicki zamieniono w protestancki zbór, który jest wyłącznie budowlą, salą spotkań etc. i niczym więcej.

W parafialnym kościele w każdą ostatnią niedziele miesiąca o godzinie 14:00 celebrowana jest msza św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

Adres do strony, z której pochodzi zrzuty ekranu: https://www.facebook.com/media/

 

27-04-2015_Koncert-Natalii-Niemen-w-Plonsku

[POLSKA] GOŚĆ NIEDZIELNY POD NACISKIEM CZYTELNIKÓW DODAJE INFORMACJE O GRZEGORZU BRAUNIE

[POLSKA] Efekt nacisków dla ochrony biznesu? – Zniknęła nieoficjalna dokumentacja profanacji kościoła w Łodzi