w

[SZWAJCARIA] KOBIETA Z ZESPOŁEM DOWNA DO ONZ: PROSZĘ, NIE PRÓBUJCIE NAS ZABIJAĆ

Od 2012 roku 100 procent islandzkich dzieci, które miały zespół Downa, zostało zamordowanych przed narodzeniem. Od 2014 roku 98% Dunek spodziewających się dziecka z Zespołem Downa, wybrało zamordowanie swych nienarodzonych dzieci.

(Genewa) – 21-letnia Charlotte „Charlie” Fien doświadczona zespołem Downa, wygłosiła w marcu br. przemówienie skierowane do Organizacji Narodów Zjednoczonych przeciwko zabijaniu dzieci takich jak ona.

Porównała rosnące ludobójstwo dzieci z zespołem Downa z niemieckimi programami eutanazji z lat 30. XX wieku.

Nie cierpię.

– powiedziała szefowi ONZ w Genewie.

Nie jestem chora. Żaden z moich przyjaciół, który ma zespół Downa, nie cierpi. Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi.

Zaapelowała:

Mamy dodatkowy chromosom, ale nadal jesteśmy ludźmi. Nie jesteśmy potworami. Nie bójcie się nas… Proszę, nie próbujcie nas zabijać.

Delegaci Organizacji Narodów Zjednoczonych odpowiedzieli owacjami na stojąco.

Podróż Charlotty Fien do ONZ rozpoczęła się po obejrzeniu filmu dokumentalnego na antenie BBC w 2016 roku, zatytułowanego „Świat bez Zespołu Downa”. Była tak zaniepokojona, że napisała przemowę, którą wysłała do Izby Lordów. Mowa została przekazana Komitetowi Praw Człowieka ONZ, a Fien zaproszono do wygłoszenia przemówienia w Genewie, w przeddzień Światowego Dnia Zespołu Downa w 2017.

Od 2012 roku 100 procent islandzkich dzieci, które miały zespół Downa, zostało zamordowanych przed narodzeniem. Od 2014 roku 98% Dunek spodziewających się dziecka z Zespołem Downa, wybrało zamordowanie swych nienarodzonych dzieci.

W rodzimym kraju Fien, liczba ta wynosi 90 procent.

Doktor Jérôme Lejeune (1926-1994) w 1959 roku odkrył chromosomową przyczynę Zespołu Downa. Miał nadzieje, że usunie tę przycyznę, ponieważ wtenczas ludzie wierzyli, że Zespół Downa jest powodowany chorobą syfilisową u matki. Ku przerażenia Lejeune’a, jego badania nie posłużyły pomaganiu ludziom z Zespołem Downa, ale zabijaniu ich w łonach ich matek. Nazywał to „rasizmem chromosomalnym”. Lejuene był gorliwym katolikiem i przeciwnikiem aborcji. Pełnił funkcję przewodniczącego założyciela Papieskiej Akademii Życia. Trwa jego proces beatyfikacyjny.

Obejrzyj nagranie:


/lifesitenews.com

[WIDEO] 7 PRZYKŁADÓW TYPOWEGO ATEISTY

[KANADA] ŻONA CHCE POWSTRZYMAĆ EUTANAZJĘ MĘŻA. PIERWSZY TAKI PRZYPADEK!