w

[SZWECJA] CO MUZUŁMANIE MYŚLĄ O SZWEDACH?

islam-1000px

Ludzie bez kręgosłupa, mówi, mężczyźni i kobiety urodzeni bez dumy. Allah dał nam schronienie w kraju niewiernych, tak byśmy mogli odpocząć i nabrać siły. Niedługo zburzymy nawet to miejsce jeśli taka będzie wola Boga” – mówi Abu Ibrahim, lat 23, kiedy spotykamy go w tajemnicy.

Walczył w Syrii przez dwa lata. „To było wspaniałe, czułem że żyję, że walczę za coś tak świętego i słusznego dla władzy Państwa Islamskiego na świecie, tego nie można opisać. W walce czuje się obecność Allaha, jest przy naszym boku i w naszym sercu, daje nam odwagę i siłę, aby walczyć dalej.”

Nie podaje swojego prawdziwego nazwiska, przedstawia się jako Abu Ibrahim, imieniem które otrzymał kiedy zaczął walczyć dla IS.

„Jak to jest zostawić wszystko co masz tutaj aby walczyć?” Przez chwilę nie mówi nic, tylko zaciera dłonie.

„My którzy idziemy boską drogą i stosujemy się do jego świętych słów nie musimy się obawiać niczego, bo umieramy dla celu, który powoduje że umieramy z uśmiechem na ustach. W walce jest takim samym zaszczytem umierać u boku braci, jak i walczyć wraz z nimi aż do momentu, kiedy nadejdzie Allah i chwila Jihadu. W ferworze walki czujemy, że każda sekunda jest możliwością służby i jeśli oznacza to śmierć to jest to tylko wola Allaha. To strach w waszych sercach, który jest waszą przegraną, ze strachem w sercu nigdy nie wygracie.”

„Co masz na myśli mówiąc o przegranej?”

„Wygraliśmy bez walki, wy już skapitulowaliście przed nami, bo nie macie walki w waszych sercach. Nie macie armi, nie możecie się bronić bez pomocy innych, a kto będzie chciał pomagać narodowi, który nigdy sam się nie postawił. Równocześnie, kiedy świat się z was śmieje, w Syri mówi się o narodzie poddanym, miejscu mobilizacji i odpoczynku. Otwarliście nam kraj w którym nasi bracia mogą wypocząć, zanim powrócą.”

Rozmawiamy jeszcze chwilę przed zakończeniem spotkania i stawiamy ostatnie pytanie – jak będziesz czuł jeśli wojna dojdzie do Szwecji? Nie reaguje, mówi tym samym tonem i ma tak samo zimne spojrzenie jak podczas całej rozmowy.

„Szwedzi nie rozumieją, że walczymy za islam i sprawiedliwość, wojna już tu jest i toczy się wszędzie. Wasi politycy próbują wam wmówić coś innego, ale my nie kryjemy dlaczego tu jesteśmy i co zamierzamy osiągnąć. Wy za to siedzicie w waszych domach i dalej żyjecie tak, jakby nic się nie zmieniło, zamykacie oczy na rzeczywistość która niedługo zapuka do waszych drzwi.

Wy niewierni jesteście niezdyscyplinowani. Pijecie, jesteście nieuczciwi i samolubni. Ludzie u was kradną i popełniają przestępstwa bezkarnie. Według szariatu obcina się ręce złodziejom, albo krzyżuje się ich. Zapamiętajcie moje słowa – kiedy przekroczymy granice Iraku przyjdziemy po was. Mamy wojowników, mamy wyposażenie i pieniądze i konieczny ogień walki, a przede wszystkim mamy wiarę.”

Kurdyjski ekspert od spraw bezpieczeństwa Bafel Talabani wypowiedział się w maju:
ISIS jest bardzo zaawansowaną grupą terrorystyczną, można ich nazwać superterrorystami w porównaniu z tym co było. Jest to zupełnie inny rodzaj terroryzmu, jaki teraz widzimy. IS są niebywale agresywni, bezlitośni i brutalni. Jeśli się ich nie zatrzyma pójdą na Europę, świat zachodni i Anglię.
Dawniejsi terroryści z trudnością obcinali głowy, IS zadeptują się nawzajem, aby być tymi którzy wykonają egzekucję.

Abu Ibrahim dodaje – Już teraz podbiliśmy terytorium większe od Szwecji i będziemy dalej walczyć.
– Ale jak byś mógł walczyć przeciwko Szwedom?
„Ja nie sympatyzuję z niewiernymi, niezależnie od narodowości, czy mojej własnej historii, czy że wyrosłem w tym kraju, bo nie jest to wolą Allaha. Państwo islamskie wprowadzi szariat i można to tylko zrobić przy pomocy broni. Ten kto nie będzie szedł naszą drogą umrze honorową śmiercią, w tym jesteśmy litościwi w porównaniu z Europejczykami i Zachodem. Allah jest wielki i jeśli jest to jego wolą poprowadzi nas do zwycięstwa.”

Przerywa rozmowę i wychodzi. Spotkanie pozostawia po sobie niesmak. Trudno jest spotkać osobnika, którego motywacja jest tak wielka, przekonanego do tego stopnia o swojej słuszności, że nic go nie powstrzyma od obcinania głów, palenia żywcem i szerzeniem terroru. Jest to dla nich naturalne, ma sens i nic nie może ich powstrzymać.


Na podstawie: http://speisa.com/
od: Stop Islamization Of Poland / AM

[WŁOCHY] PROFESOR ROBERTO DE MATTEI: KONIEC „ERY KOMISARZA VOLPIEGO”

DOWODY NA DEMONICZNOŚĆ ZJAWY Z MEDJUGORIE