w

[USA] CONNECTICUT: CHCIAŁA ABORTOWAĆ SWOJE DZIECKO, ALE USG ZMIENIŁO WSZYSTKO

McKenzie, przestraszona i przygnieciona emocjami z powodu nieplanowanej ciąży wraz ze swoim partnerem Marcusem, stwierdzii, że nie mogą mieć dziecka jeśli chcą kontynuować swoją edukację.

McKenzie znalazła placówkę Planned ParentHood w pobliżu swojego uniwersytetu w Connecticut i umówiła się na dokonanie aborcji. Pierwsza wizyta została jednak odwołana. Umówiła się ponownie, ale i ta została przełożona. Gdy znowu ustalono spotkanie, poinformowano ją, że placówka Planned Parenthood jest przepełniona. Kiedy spróbowała jeszcze raz, powiedziano jej, że lekarz jest nieobecny. Wszystkich prób dokonania aborcji było łącznie dziewięć.

McKenzie była sfrustrowana ciągłymi odmowami więc zdecydowała się poszukać gdzie indziej. To właśnie wtedy odkryła ABC Women’s Center.

Gdy McKenzie przybyła do ABC Women’s Center, zdała sobie sprawę, że ta instytucja wygląda inaczej niż przypuszczała. Organizacja ABC Women’s Center pokazała dla McKenzie, że istnieje alternatywa dla aborcji oraz że są ludzie, którzy pomagają w przypadku nieplanowanej ciąży. McKenzie była niezwykle wdzięczna personelowi za życzliwość i szacunek, z jakim ją traktowali.

Zaproponowano jej darmowe USG, żeby pomóc w podjęciu decyzji w sprawie ciąży. Gdy zobaczyła na ekranie swoje rosnące dziecko pomyślała:

To jest moje dziecko.

To właśnie w tym momencie McKenzie podjęła decyzję, że będzie robiła co tylko w jej mocy, aby uratować życie swojego dziecka.

Para podzieliła się swoją historią w nadziei, że może to pomóc innym w podjęciu decyzji o ocaleniu życia nienarodzonego dziecka.

/lifesitenews.com

ŚWIĘTY TOMASZ Z AKWINU – GENIUSZ NAD GENIUSZAMI – Frederick Wilhelmsen

[WATYKAN] KARDYNAŁ TAURAN: DIALOG Z ISLAMEM NIE MA PRZEŁOŻENIA NA CODZIENNE ŻYCIE