dailysignal.com / tłumaczenie: jestem-katolem.pl
w

[USA] MÓZG DZIECKA ZA $3340 – HANDEL CZĘŚCIAMI CIAŁA ABORTOWANYCH DZIECI

dailysignal.com / tłumaczenie: jestem-katolem.pl

Republikanie 20 kwietnia przedstawili dowód w postaci cennika obowiązującego przy sprzedawaniu organów abortowanych dzieci.

Twierdzą oni, że mają w posiadaniu wystarczającą ilość dokumentacji wskazującej ewidentnie, iż wiele klinik aborcyjnych oraz firm pośredniczących, mogło naruszyć prawo federalne.

To jest przerażające.

– stwierdza republikanka Marsha Blackburn, która prowadzi dochodzenie w sprawie handlowania tkankami nienarodzonych dzieci. I dodaje:

Oni wartość dolara stawiają ponad wartość narządów tych nienarodzonych dzieci, które zostały abortowane. To jest po prostu nie do wiary.

Według republikanów zaangażowanych w śledztwo, handlarze płacili pośrednikom ponad 3340 dolarów za mózg zamordowanych dzieci w łonie matek, 595 dolarów za „dziecięcą czaszkę dopasowaną do górnych i dolnych kończyn”, 890 dolarów za „kończyny górne i dolne z dłońmi i stopami”.

Zgodnie z prawem federalnym tkanki i narządy abortowanych dzieci mogą być przekazywane do badań, ale całkowicie za darmo.

Przedstawione przez republikanów dokumenty obejmują płatności w rozliczeniu miesięcznym pomiędzy pośrednikiem a kliniką aborcyjną. Kwoty wahają się od 6010 do 11 365 dolarów.

Na przestrzeni roku jedna z instytucji badawczych – według dokumentów zgromadzonych przez republikanów w Izbie Reprezentantów – zapłaciła pośredniczącej firmie 42 535 dolarów za 38 mózgów abortowanych dzieci, 12 serc, 3 pary górnych i dolnych kończyn, 5 wątrób i 12 trzustek.

Jak podaje The Daily Signal, demokraci potępili zainteresowanie republikanów nazwiskami lekarzy, studentów medycyny, naukowców i innych osób biorących udział w handlu tkankami abortowanych dzieci argumentując, że ujawnienie tych nazwisk może doprowadzić do ataków fizycznych lub morderstw.

[quote font_size=”26″ font_style=”italic” color=”#ffffff” bgcolor=”#1e73be” arrow=”yes” align=”center”]Demokraci poczynania republikanów nazwali „polowaniem na czarownice”.[/quote]

Pani Blackburn wyraziła nadzieję, iż demokraci zdają sobie sprawę, że republikanie podejmują wszelkie środki ostrożności.

Ustawa National Institutes of Health z 1993 zabrania handlowania tkankami abortowanych dzieci, ale dopuszcza przyjmowanie płatności w celu pokrycia uzasadnionych kosztów jak np. transport, przetwarzanie, konserwowanie, kontrola jakości lub magazynowanie.

Planned Parenthood odmawia przyznania się do winny i uważa, że wszystko było robione zgodnie z prawem.

Należy jednak pamiętać o filmach z ukrytych kamer, na których pracownicy jednej z filii Planned Parenthood omawiają sprzedaż tkanek zamordowanych nienarodzonych dzieci.

https://youtu.be/TEl7FxXdDrk

Widać klarownie, że przemysł aborcyjny w USA to potężny biznes, w którym zyski czerpane są z przeprowadzanych aborcji i handlu zamordowanymi dziećmi. Natomiast nawoływanie hasłami o „prawach kobiet” są wyłącznie pustymi sloganami, ponieważ nikt nie mówi o prawach dzieci, co do których zdecydowano, że się nie narodzą, przez co skazano je na śmierć na przykład poprzez rozszarpanie, poparzenie kwasem solnym, przedwczesne urodzenie i powolne umieranie na oczach sprawców tych niewyobrażalnych zbrodni.


/na podstawie „In the Market for Fetal Body Parts, a Baby’s Brain Sells for $3,340” – dailysignal.com – Kelsey Harkness

[WIDEO] Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR

ANTYNARODOWA FURIA – W SPRAWIE X. JACKA MIĘDLARA – x. dr Dariusz J. Olewiński