w

[USA & ISIS] Muzułmański terrorysta publikuje selfie – US ARMY odpowiada po 22 godzinach

selfie-isis

Muzułmański terrorysta należący do ugrupowania terrorystycznego ISIS opublikował na Twitterze swoje zdjęcie zwane popularnie „selfie”. W przeciągu niecałych dwudziestu czterech godzin armia amerykańska odpowiedziała na tweet terrorysty, który jak okazuje się był również muzułmaninem. Odpowiedź okazała się zaskakująca. I nie był to tweet. Niestety terrorysta nie mógł już zripostować.

W poniedziałek 1 czerwca generał Sił Powietrznych Herbert J. „Hawk” Carlisle, szef dowództwa Air Combat, opisał jak w Hurlburt Field na Florydzie wraz z 361. grupą obserwacji i rozpoznania wywiadu amerykańskiego spostrzeżono wpis terrorysty. Zareagowano od razu. Po 22 godzinach w miejsce, z którego głupi terrorysta opublikował swój autoportret na Twitterze, posłano trzy pociski rakietowe.

Generał Carlisle spostrzega, iż terroryści przechwalają się w Internecie, głównie w sieciach społecznościowych. Oprócz tego dostarczają na publicznych forach internetowych informacyj, które są nie ocenionym źródłem dla wywiadu amerykańskiego, np. o sposobach dowodzenia jednostkami terrorystycznych lub ujawniają swoje lokalizacje.

luc/ijreview.com

[POLSKA] PROFANACJA, CZYLI MSZA ROCKOWA W SKIERNIEWICACH

Maria Kominek OPs: Dokąd zmierza Kościół (część III) – Refleksje po spotkaniu na Stadionie