George Soros i jego żona Tamiko Bolton.Sean Gallup / Getty Images
w

[USA] SOROS I JEGO BUNT, JEŚLI TRUMP WYGRA

Miliarder George Soros stoi za ogromną koalicją lewicowych grup wspierających przygotowujących się do rozpoczęcia masowego ruchu „oporu”, jeśli demokrata Joe Biden nie wygra wyborów prezydenckich.

Koalicja grup oddolnych rozproszonych po wszystkich 50 stanach, działających w połączeniu ze swoimi politycznymi sojusznikami, mogłaby wywołać chaos, który przyćmiłby brutalne, niszczycielskie protesty miejskie jakie miały miejsce tego lata.

Wydaje się, że liderzy koalicji będą zdeterminowani, aby znaleźć jakiś pretekst – wyobrazić sobie prezydenta Trumpa podważającego wyniki wyborów, odmawiającego ustąpienia po przegranej lub ogłaszającego zwycięstwo przed policzeniem wszystkich głosów – aby wzniecić rozległe protesty w całym kraju, niepokoje społeczne i gospodarczy impas, jeśli ich kandydat nie zostanie wybrany.      

„Będzie spór sądowy, masowa mobilizacja, opcje polityczne gubernatorów, prokuratorów generalnych, członków Kongresu” – obiecała Vanita Gupta, przewodnicząca Konferencji Przywództwa Praw Obywatelskich i Praw Człowieka w Waszyngtonie, beneficjenta wsparcia finansowego od George’a Soros. 

„Ludzie będą zainspirowani i zmotywowani do ochrony swojego kraju” – powiedział Rahna Epting, dyrektor wykonawczy organizacji MoveOn.org finansowanej przez Sorosa.

„Czy odniesiemy sukces? Będziemy walczyć jak diabli”.

„Im bardziej Trump podnosi temperaturę, [tym bardziej] denerwuje opinię publiczną. Są zmęczeni chaosem, zmęczeni jego niegospodarnością – powiedział Epting, próbując wzbudzić nieufność wobec prezydenta.

 „Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że jest to miażdżące zwycięstwo i zmniejszyć prawdopodobieństwo, że będzie mógł je podważać”.

Joshua Klein z Breitbarta wykonał połączył wszystkie fakty w artykule zatytułowanym „Koalicja wspierana przez Sorosa przygotowująca się do chaosu po wyborach – Będziemy walczyć jak diabli”.

„Pod pozorem dążenia do „zapobieżenia kryzysowi konstytucyjnemu ”ogromna sieć dobrze finansowanych lewicowych działaczy i grup postępowych szkoli, organizuje i planuje zmobilizować miliony Amerykanów, gdyby prezydent Trump „zakwestionował wyniki wyborów”, lub ogłosił przedwczesne zwycięstwo” – napisał Klein.

Grupy „Niepodzielna” i „Stand Up America” są częścią większej sieci parasolowej, finansowanej przez Sorosa Democracy Alliance (DA), która szczyci się przekazywaniem aż 80 milionów dolarów rocznie na promowanie postępowych pomysłów i która twierdzi, że jej elektorat to „ludzie kolorowi, osoby LGBTQ, kobiety i milenialsi ”, którzy będą napędzać „postępowe zmiany społeczne”.

„Odgrywamy wiodącą rolę we wspieraniu infrastruktury niezbędnej do realizacji progresywnego programu dla Ameryki”, – deklaruje strona internetowa DA. 

„Inwestujemy w każdy aspekt stopniowego budowania władzy – od kształtowania polityki, poprzez organizowanie lokalnych społeczności, po kwestie zwycięstwa stanowego i narodowego oraz kampanie wyborcze”.

Sam Stand Up America twierdzi, że ponad 2 miliony członków zobowiązało się do „przeciwstawienia się agendzie Trumpa”, którzy zaangażowali się w ochronę śledztwa Muellera i ciężko walczyli o zablokowanie potwierdzeń sędziów Sądu Najwyższego Neila Gorsucha i Bretta Kavanaugha. 

Połączona koalicja, licząca obecnie ponad 90 organizacji, skupia te najbardziej proaborcyjne, pro-LGBT, skrajnie lewicowe, w tym: giganta branży aborcyjnej Planned Parenthood, Vote Pro Choice  Women’s March, Move On, Krajowa grupa zadaniowa LGBTQ , Wspólna sprawa i wierna Ameryka.

Kluczowymi graczami obsługiwanymi przez DA są #Resist , ACLU, Media Matters i Organizing for Action. Ostatnia grupa powstała na początku 2013 r., aby po wyborach utrzymać zaangażowanie zwolenników prezydenta Obamy.

Znaczna część retoryki generowanej przez przywódców tych odmiennych grup jest bezpodstawna, przedstawia złowieszczy scenariusz, który doprowadzi do kryzysu konstytucyjnego poprzez odmowę odejścia Donalda Trumpa i „doprowadzając USA do punktu krytycznego . ”

„Jeśli Trump nadal będzie stosował taktykę mającą na celu zastraszenie wyborców i zakłócenie naszych wyborów, będziemy potrzebować masowego, oddolnego oporu, aby chronić naszą demokrację” – zapewnił K. Sabeel Rahman, prezes Demos Action. 

„W obliczu konsekwentnych i kluczowych wyborów parlamentarnych wszyscy będziemy musieli upewnić się, że nasza demokracja nie została przejęta”.

„Kiedy Joe Biden i Kamala Harris zostaną wybrani, będzie to spowodowane tym, że ludzie przejrzeli na oczy przez ostatnie cztery lata i dostrzegli nieuzasadnione próby podzielenia nas ze względu na rasę, i stanowczo odrzucili tę retorykę” – powiedziała prezes SEIU International Mary Kay Henry.  

Prokuratorzy generalni wspierani przez Sorosa  „ułatwiają przestępcom terroryzowanie Twojej rodziny”

„Lewicowi megadonatorzy, tacy jak George Soros, byli zainstalowali radykalnych prokuratorów okręgowych w całej Ameryce”.

„Prokuratorzy – ludzie, których zadaniem jest zapewnienie ci bezpieczeństwa – ułatwiają przestępcom terroryzowanie Twojej rodziny” – ogłosił Tucker Carlson.

„To nie przypadek”, powiedział Carlson. „Mecenasi lewicy jak George Soros, zdali sobie sprawę, że łatwiej jest zainstalować radykalnych prokuraturów niż przekonać opinię publiczną, aby pozwoliła swoim własnym miastom płonąć. Soros ciężko pracował, aby wybrać prokuratorów okręgowych, którzy unieważnią przepisy dotyczące zamieszek i przemocy, nie egzekwując ich”.

„Jednostki wspierane przez Sorosa wydały ponad 13 milionów dolarów na wyścigi prokuratorów okręgowych w sumie w 17 stanach” – powiedział gospodarz Fox News. 

„W ciągu ostatnich kilku lat miało to miejsce na Florydzie, w Kalifornii, Pensylwanii, Teksasie i Wirginii”.

„W 2017 roku Soros wydał około 1,7 miliona dolarów, aby wybrany został Larry Krasner, w Filadelfii. Jest prokuratorem okręgowym i zgodnie z oczekiwaniami Krasner przewodniczył dramatycznemu wzrostowi przestępczości” – dodał.

Lewicowi prokuratorzy okręgowi popierani przez Sorosa nie będą prawdopodobnie egzekwować prawa przeciwko protestom wspieranym przez Sorosa w listopadzie, które mogą okazać się bardziej brutalne i destrukcyjne niż te, których naród był już świadkiem w miejscach takich jak Portland; Seattle; Minneapolis; Kenosha; i Waszyngtonie.

/LifeSiteNews.com

[NEAPOL] PONOWNY CUD KRWI ŚW. JANUAREGO

[USA] TRUMP: OCHRONA NARODZONYCH DZIECI W WYNIKU ABORCJI