foto: Joe Ramírez
w

UTALENTOWANY CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM DOWNA: EMMANUEL BISHOP

Emmanuel Joseph Bishop pochodzi z pobożnej rodziny praktykującej pobożność Maryjną. Jego rodzina podczas podróży zawsze stara się odwiedzać Sanktuaria Maryjne. Emmanuel często służy do Mszy św. jako ministrant w rodzinnej parafii. W Sanktuarium w Lujan w Argentynie zagrał koncert skrzypcowy u stóp Maryi Dziewicy.

Emmanuel już w wieku trzech lat rozpoznawał słowa. Trzy lata później zaczął grać na skrzypcach. Mając 8 lat po raz pierwszy zetknął się z grą w golfa. Od samego początku grał tak jakby to robił od zawsze. Dzisiaj jest doskonałym golfistą.

Oprócz angielskiego zna hiszpański i francuski. Obecnie uczy się łacińskiego, żeby móc służyć do Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

Ludzie racy jak Emmanuel są skazywani na śmierć przed urodzeniem tylko z powodu choroby. Przedwcześnie urodzeni w wyniku sztucznie wywołanego porodu zostawiani na powolną śmierć w obecności personelu medycznego lub rozszarpywani w łonach matek. Jednak spora ilość kobiet wie, że ten niby zlepek komórek w ich macicy to żywy organizm, że to jest człowiek obojętnie czy liczy sobie jeden dzień, tydzień czy miesiąc, człowiek, który ma prawo żyć bez względu na wszystko.

Przykład Emmanuela i jego rodziny jest także solą w oku dla modernistów: świeckich i tych w sutannach, którzy pragną ograniczać kult Matki Boskiej lub rugować Tradycję. Lecz Najświętsza Maryja Panna, Matka Boga, jest nie do pokonania! Tak samo nie do pokonania jest Tradycja, która odżywa i tętni życiem. Chwilowy tryumf modernistów trwający kilkadziesiąt lat dobiega końca i musi ustąpić miejsca Tradycji, która lat sobie liczy dwa tysiące.


Na podstawie: „Mistrz gry w golfa, skrzypek, wykładowca i poliglota. Z zespołem Downa” / Aleteia.

PAŃSTWO ISLAMSKIE: PAPIEŻ NIE MA RACJI. TO NAKAZANA PRZEZ ALLAHA WOJNA MIĘDZY MUZUŁMANAMI I NIEWIERNYMI!

[FRANCJA] MSZA ŚW. PRZED ZAMKNIĘTYM KOŚCIOŁEM PW. ŚW. RITY [WIDEO]