w ,

[WIDEO] GDY MATKA BOŻA PATRZYŁA NA ŚMIERĆ JEZUSA TO W CISZY ADOROWAŁA , A NIE TAŃCZYŁA – Ludwik Wit

Na pamiątkę Ofiary Golgoty odnawiana bezkrwawo ta sama Ofiara podczas każdej Mszy św. I to jest bardzo istotne, żebyśmy wiedzieli czym jest Msza św. Że nie jest to żaden posiłek, tylko jest to Ofiara Krzyżowa Chrystusa odnawiana w sposób bezkrwawy za każdym razem.

Więc idąc na Mszę św. uczestniczymy z powrotem w wydarzeniach z Golgoty. I to jest bardzo istotne. Oglądając fragmenty Mszy św. z Światowych Dni Młodzieży z 2013 roku i powiem szczerze, że to co tam się działo, przypominało bardziej jakiś słaby rockowy koncert czy kiepską dyskotekę, gdzie ta młodzież tam tańczyła, śpiewała przy jakichś gitarkowych rytmach. Biskupi też w szatach liturgicznych tańczyli i śpiewali podczas, gdy Pan Jezus umierał.

Gdy Matka Boża patrzyła na śmierć swojego Syna to raczej w ciszy adorowała to co się działo, a nie tańczyła i śpiewała z gitarami. I z niej powinniśmy brać przykład jak się zachowywać w trakcie Mszy św. To co działo się na tamtej Mszy św. już dla mnie dyskwalifikuje wzięcie udziału w tegorocznym ŚDM, bo mam obawy, że to samo będzie się działo w tym roku.

Kliknij poniższy obrazek, a następnie subskrybuj kanał Ludwika Wita, aby być na bieżąco z jego filmami. Daj również łapkę w górę.

YouTube-hand YouTube-logo

NAWRACAĆ? NIE! LEPIEJ BYĆ MIŁYM I SIĘ WZAJEMNIE „UBOGACAĆ”

CO MNIE WKURZA: ŚDM – Wojciech Szymczak