w

Zwolennicy Bidena wtargnęli do katedry podczas Mszy św. i atakowali wiernych

Tłum obłąkanych zwolenników Bidena wykorzystał „Dzień Świętości Życia Ludzkiego”, aby zaatakować katolików w ich miejscu kultu.

Zwolennicy mordowania nienarodzonych dzieci przybyli do katedry pw. św. Józefa Ohio i sfilmowali siebie wchodzących do budynku, podczas gdy katolicy uczestniczyli w Najświętszej Ofierze Mszy Świętej.

Kobiety przedostały się na przód kościoła, gdzie wierni spokojnie się gromadzili, po czym rozpoczęły swoje pełne nienawiści tyrady. Bez wątpienia wiele osób przypomniało sobie wydarzenia z Charleston, gdzie wielu chrześcijan zostało zastrzelonych w swoim kościele podczas nabożeństwa. Szturmowali oni ołtarz i sanktuarium z transparentami, zastraszając księdza i skandując „Dwa cztery sześć nienawiść, ten kościół uczy nienawiści”. Uprzywilejowani zwolennicy Bidena następnie fizycznie zaatakowali afroamerykańskiego ochroniarza, który próbował powstrzymać ich pełen nienawiści atak na katedrę.

Można usłyszeć, jak jedna z kobiet krzyczy do Afroamerykanina: „Get the fk out (wyp* stąd) „. Inna kobieta, która mówi jak ktoś, kto został wychowany w skrajnym uprzywilejowaniu, krzyczała w twarz Afroamerykanina „Get your fkin hands off her (zabieraj swoje pier****) łapy od niej)”.

Następnie kobiety wykrzyczały do kobiety z niemowlęciem: „So funny that you teach the love of life when you teach people to hate… your language is violent (To takie zabawne, że uczysz miłości życia, kiedy uczysz ludzi nienawiści … twój język jest pełen przemocy)”.

Wideo kończy się tym, że zwolenniczka Bidena krzyczy do starszego mężczyzny „Dont' f**king –” zanim zostanie odcięta.

Gdyby to Żydzi lub muzułmanie byli traktowani w ten sposób przez zwolenników Trumpa, słyszelibyście o tym aż do śmierci.

Ameryka Bidena.

URATUJMY KOŚCIÓŁ! Bractwo św. Piusa X chce uratować kościół w Krakowie przed profanacją

Biskupi w Portugalii znowu zakazują publicznych Mszy św. ze strachu przed koronawirusem